Lot 202

Audioteka, Filia
lot 202 katarzyna dąbrowska mariusz bonaszewski michał żurawski
kryminał, sensacja, thriller
lot 202 katarzyna dąbrowska mariusz bonaszewski michał żurawski

Remigiusz Mróz serwuje nam powtórkę z 11 września, z nutką rodem z filmu "Siedem" Finchera. Wciągająca akcja i nieszablonowe rozwiązania czynią tę powieść idealnym materiałem na scenariusz filmu sensacyjnego. Polecam!

nie chcę narzekać, więc nie mam opinii

Nieco przekombinowana, mimo tego polecam

Wiele niespójności, zwłaszcza w wątku naziemnym, który jeszcze na dodatek słabo wiąże się z porwaniem. Plus błędy dotyczące spraw lotniczych, np. jak nurkujący samolot może ryzykować przeciągniecie.

Czytając historię Lotu 202 mamy wrażenia zbliżone do oglądania filmu kryminalnego (przynajmniej tak się czuje gdy czytam Mroza). Jest akcja, śledztwo, trupy i wystrzały, a wszystko to zamknięte w naszej polskiej rzeczywistość. Całość została napisana w bardzo lekki i przystępny sposób. Warto pamiętać, że wątki political-fiction stanową jedynie tło dla całej historii. Nie...

Mimo, że proza Mroza jest mi znana, do tej pory, ta pozycja nie wpadła mi w ręce. Poleciła mi ją przyjaciółka. Jak dobrze się to czyta! Historia jest w wciągająca, trzyma w napięciu do ostatnich stron. Uwaga spoiler: mimo tego, że czytelnik nie otrzymuje szczęśliwego zakończenia to i tak jest w niej coś pokrzepiającego. Naprawdę warto, a Pana premiera polubiłam jakoś od razu.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wysłuchałem Lotu 202 w formie serialu audio, wyprodukowanego przez Audiotekę. To ważna informacja na początek notki, bo za tą świetną superprodukcję dodałem jedną gwiazdkę do ocen, co czyni z lotu najfajniejsze dzieło Mroza jakie dane mi było przeczytać.Teraz do rzeczy.

W powieści czuć klimat kina akcji lat '90 wtłoczonego w rodzimą rzeczywistość czasów obecnych, akcja gna...

Czułam się jakbym czytała książkę o naszych politykach,co nie powiem, ale bardziej mnie wciągnęło. Fajna historia o policjantach,politykach ,terrorystach. Naprawdę warto.

Super

Książka spoza serii więc ją czytałem. Fabuła rozdwojona pomiędzy samolot i śledztwo na ziemi, w Polsce. Do przeczytania, lekka rozrywka. Trochę mnie męczy ten niemal idealny plan przestępców, którzy wszystko przewidzieli, wszystko idealnie zaplanowali. Śmierdzi to Moriatym z Sherlocka, przez co historia widać, że jest mocno dęta. Podobne odczucia miałem czytając Osiedle...

2 954
  • 2020