Tatrzańskie dwutysięczniki

Tatry góry
Bezdroża
literatura podróżnicza
Tatry góry

Kolejny dobry przewodnik wydawnictwa Bezdroża. Cenię za przejrzystość i jasność przekazu. Strona wizualna zasługuje na docenienie, odbiega od typowego przewodnika, czerpie dużo z blogów. Co nadaje im dużej dynamiczności i nowoczesności. Treść jest solidnie opracowana i sprawnie przeprowadza przez najważniejsze szczyty Tatr.

• Chcę w prezencie
  • Papier
  • Książki górskie
  • Turystyka, Sport, Przewodniki
  • Góry
  • 52 książki (2020)

Dodaj cytat z książki Tatrzańskie dwutysięczniki