Wolność słoneczna

wolność Sokrates
KEW
filozofia, etyka
wolność Sokrates

Sięgnęłam po tę książkę w ciemno, nie czytając jej opisu z tyłu. Byłam przekonana, że to powieść, więc po przeczytaniu kilku stron bardzo się zdziwiłam. Zaskoczeniem było także to, że "Wolność słoneczna" poświęcona jest osobie, której (wstyd się przyznać!), ale zupełnie nie kojarzę. Aby podkopać jeszcze bardziej swoją pozycję powiem, że nie przeczytałam ani...

Świetna książka

• #bookiswiata Europa
  • 2020

Dodaj cytat z książki Wolność słoneczna