Historie na czterech kółkach. Miasteczko 3D

dzieci zabawa nauka modele sklejanie samochody nauka bajka
literatura dziecięca
Anna Gogolin
dzieci zabawa nauka modele sklejanie samochody nauka bajka

Wycinanie, sklejanie i tworzenie w sten sposób wspaniałych przedmiotów - czyż można wyobrazić sobie większą frajdę i lepszą zabawę dla dziecka...? Oczywiście, że nie! I dlatego też z tą myślą Wydawnictwo Jedność stworzyło wspaniałą serię książek dla dzieci "Miasteczko 3D", która właśnie za sprawą własnoręcznie stworzonych modeli, ukazuje dziecięcemu czytelnikowi obraz...

Dodaj cytat z książki Historie na czterech kółkach. Miasteczko 3D