Wycinek z katalogu dzieł Antonina Pribyla

Fundacja Sztuk Wizualnych
fotogtafia rękodzieła
rękodzieło
fotogtafia rękodzieła

Ta publikacja towarzyszyła wystawie o takim samym tytule, zorganizowanej w dniach od 18 maja do 16 czerwca 2013 roku, w Galerii Wiatrak na ul. Łobzowskiej w Krakowie, kuratorką była Marika Zamojska. Działo się to w ramach cyklicznego międzynarodowego festiwalu ShowOFF, Miesiąc Fotografii w Krakowie 2013 roku; pierwsza edycja festiwalu odbyła się w 2002 roku.

Została...

Dodaj cytat z książki Wycinek z katalogu dzieł Antonina Pribyla