Pora na miłość

Estymator
miłość romans
literatura piękna
miłość romans

Bardzo dobrze się czyta. Fajnym językiem napisana książka. Polubiłam bohaterów. Zderzenie dwóch światów i co z tego wyniknie - lubię takie historie.

Bardzo pięknie napisana powieść. Wspaniali bohaterowie oraz cudowna historia miłości. Jestem pod wrażeniem.
Polecam

Książka całkiem ciekawa, jednak brakuje jej "tego czegoś". Lekka książka do poduszki ;)

Moja mama jest fanką serialu M Jak Miłość,jak nie bardzo.Ale czasem,coś tam zerknę :-) wiem,kto to Joasia,Tomek.Lucian czy Barbara.Tylko braci Mroczek od siebie nie odróżnię :-)
Książką,jest autorstwa pana co piszę do M Jak Miłość scenariusze.
Mamy tu historię bogatego Warszawiaka,który chcę być kochany.
Szuka tej jedynej,kiedy już mu się wydaje.Że znalazł.
Nagle,wybuchają...

Książka ciekawa wciągająca oryginalna jednak trochę dziwna. Nie do końca moje klimaty.

Bardzo mi się podobała.Szybko się czyta i ciekawa fabuła.Polubiłam bohaterkę-Agnieszkę.Polecam ;)

Książka bardzo mi się podobała. Jest inna niż wszystkie- historia opowiedziana oczyma mężczyzny. Z pozoru bardzo błaha tematyka- koleś ma bardzo dużo kasy, własną firmę, wycieczki zagraniczne, jeździ jaguarem a jednak coś jest nie tak, czegoś mu w życiu brakuje. Adam przechodzi bardzo dużą przemianę: z małego chłopca myślącego tylko o sobie w mężczyznę, który dba o dobro i...

Książka lekka i bardzo szybko się czyta. Sam pomysł na fabułę, nie jest zły, ale w połowie książki domyśliłam się co gryzie Agnieszkę i dlaczego trzyma na dystans Adama. Myślę, że książka mogłaby być bardziej dopracowana.

Sama nie wiem co mam myśleć o tej książce. Na początku nudna jak flaki z olejem. W pewnym momencie miałam ochotę rzucić książką o ścianę i już jej nie czytać. Bo jak dla mnie główny bohater (Adam lat 38) był zwyczajnym mięczakiem, użalającym się nad sobą. Maminsynkiem, który grzecznie chodzi do kościoła i na niedzielne obiadki do mamusi. Owszem ma kupę kasy ale czegoś mu...

Bardzo fajna książka pokazująca jak miłość może zmienić życie ,ale zarówno jak znajomi mogą w nim namieszać. Bardzo polecam na zimowe wieczory.

• Literatura polska
  • 2020