Zablokowany rzut

Okładka książki Zablokowany rzut Kennedy Ryan
Okładka książki Zablokowany rzut
Kennedy Ryan Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Obręcze (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Obręcze (tom 2)
Block Shot
Wydawnictwo Papierówka
2020-09-16
2020-09-16
2018-09-08

Kiedy Jared i Banner poznali się na studiach, połączyła ich przyjaźń, choć nikt nie przypuszczał, że coś takiego może być możliwe. Niestety pewne wydarzenie sprawiło, że po latach jedyne co ich łączy to wykonywany zawód, w którym są dla siebie konkurencją. Po przyjaźni została niechęć, żeby nie powiedzieć nienawiść podszyta pożądaniem, a jak wiadomo, od nienawiści do miłości jest tylko jeden krok. Czy tak będzie też w ich przypadku?

Po pierwszej książce serii Obręcze, w której autorka zaprezentowała nam mocne, a nawet odrobinę szokujące sceny, tym razem otrzymujemy lżejszy romans, z mniejszą ilością dramatów i motywem hate to love. Główna bohaterka to niezwykle inteligentna i nieustępliwa kobieta, jednak cechuje ją również brak wiary w siebie, który podkopuje jej pewność siebie. Natomiast Jared, który kreowany jest na bezwzględnego i nieliczącego się z nikim mężczyznę, w rzeczywistości wcale taki nie jest. Już w pierwszej części tej serii mogliśmy poznać Jareda jako troszczącą się o bliskich osobę, dlatego trochę kłóciło się to z przedstawianiem go jako mężczyzny bez uczuć. Trzeba również zaznaczyć, że choć historia jest łagodniejsza od poprzedniej, to nie zabrakło w niej poważnych tematów i małych dramatów. Polecam!

Bardzo ciekawa i nietuzinkowa historia dwóch osób o silnych charakterach. Jednak sporo też ich różni...
Ona- wrażliwa, zawsze pomocna i inteligentna,
On- bezwzględny w osiągnięciu celu, niewrażliwy i diabelnie przystojny. I chociaż ich wspólna historia zaczyna się pięknie to po drodze stają inni ludzie, kompleksy i brak pewności do tej drugiej osoby.
A co się stanie kiedy ich drogi skrzyżują się ponownie? On nie będzie wstanie jej odpuścić, a ona będzie w związku z kimś innym. Wiele rzeczy będzie musiało się wydarzyć aby ich drogi mogły się złączyć na dobre. Ale powiem Wam, że ta droga chociaż będzie bardzo trudna a zarazem bradzo namiętna to warto ją pokonać z tą książką.POLECAM

Ona- wrażliwa, zawsze pomocna i inteligentna,
A co się stanie kiedy...

🖤 Pierwszy tom czytałam prawie rok temu, więc postanowiłam zrobić zaległość z drugą częścią. Książka jest podzielona na trzy etapy. Pierwsza część dotyczy przeszłości i przyjaźni Banner i Jareda oraz studiowania na agentów sportowych. Oczywiście mamy nieporozumienie, które zepsuło ich stosunki na 10 lat. Natomiast etap drugi zawiera ich spotkanie po latach i walke Jareda o Banner.
Tutaj dostaliśmy wątek hate love i motyw drugiej szansy oraz także trójkąt miłosny.
Najbardziej i największe wrażenie zrobiło na mnie ostatnia trzecia część książki. Była bardziej emocjonująca i dramatyczna. Również dla Jared i Banner była testem dla ich związku. W tej części Banner pokazała, jakie ma wielkie serce. Nieraz przez swoją dobroć potrafiła zdobyć klienta i udowodnić, że może być lepsza w zdominowanym przez mężczyzn świecie. Trochę wkurzało mnie, że Banner przez całą książkę była zakompleksiona na temat swojej wagi i ciała. Z czasem stało się, to nudne. Zabrakło mi na koniec samoakceptacji przez bohaterkę. A nasz bohater był jak dla mnie egoistą. Nie raz irytowało mnie jego zachowanie. Nudziły mnie też ciągłe i pojawiające się w nie odpowiednim momencie sceny seksu. Ale namiętności i chemii na pewno dostarczyli mi Banner z Jaredem.

🖤 Może zaskoczę, ale "Zablokowany rzut" bardziej mi się podobał niż "Ryzykowny rzut". Tylko okładka z poprzednią częścią przegrywa. Mimo paru rzeczy, które nie za bardzo mi się podobały w książce, to ją polecam przeczytać. Zresztą musicie sami się przekonać czy warto.

Bardzo lubię pióro autorki i tak jak przepadłam w pierwszym tomie, tak tutaj było podobnie.
Było zabawnie, zmysłowo i zaskakujaco.
Gorąco polecam!

Było zabawnie, zmysłowo i zaskakujaco.
Gorąco polecam!

Znakomita książka o niebanalnej fabule. Szczególnie podobał mi się charakter Banner - jej pewność siebie, niezłomność w dążeniu do celu, lojalność względem przyjaciół, a także odwaga. Tak samo podobała mi się postawa Jareda, który z równą zaciętością walczył o Banner. Fajna, naprawdę warta przeczytania :)

Przeczytałam tę książkę w jeden wieczór, i to nie dlatego, że była tak dobra, wręcz przeciwnie, dawno nie czytałam niczego równie złego. Główna bohaterka zapowiadała się jako mądra, ambitna dziewczyna, a tak naprawdę była wychwalana pod niebiosa za samo istnienie. Zakompleksiona, głupiutka i niezdecydowana, taka naprawdę była. Przedstawienie jej jako pewnej siebie i niesamowicie inteligentnej było całkowicie sprzeczne z jej zachowaniem. Uważam, że Banner i Jared nie powinni być razem. Jared powinien ją sobie odpuścić już po pierwszym zbliżeniu, kiedy nie tylko mu nie uwierzyła, ale wręcz groziła policją. Sam pomysł na książkę był niezły, wykonanie fatalne. Nie polecam.

No i tak jak poprzednia częśc była ogromnym zaskoczeniem na plus tak tutaj niestety idzie to w drugą stronę. Zawiodłam się niesamowicie. I tu nie chodzi wcale o postawę Jareda bo serio rozumiałam jego sposób bycia i że jest jaki jest. Bardziej chodzi mi chyba o to, że nie poczułam tej części tak jak poprzedniej. Nie wiem dlaczego tak do końca. Historia dobra jednak trochę męczyłam się przy niej. Czegoś zabrakło... i to bardzo rzucało się w oczy.

Brak szczerości, ot cały winowajca. Tak można opisać sytuację po której Banner zwieje gdzie pieprz rośnie.
Jaredowi spodobała się Banner od samego początku. Uwielbiam się z nią uczyć. Chłopaki nabijali się z niej, że jest pulchniejsza, ale jemu to nie przeszkadzało. Lubił kobiety z prawdziwym ciałem. Jedna sytuacja, jeden wieczór zmienia wszystko między tą dwójką. Ich drogi się rozjeżdżają na lata. Kiedy przyjdzie im staną twarzą w twarz okaże się, że oboje są agentami sportowymi i rywalami na polu zawodowym. Tym razem Jared nie odpuści tak łatwo.
Fajna historia, polubiłam kolejnych bohaterów. Czyta się bardzo przyjemnie.

Pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu.

Pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu.

fajna ale gorsza od 1 tomu. i jak dla mnie za duzo opisow, za malo dialogów, za duzo rozmyslań.

Dodaj cytat z książki Zablokowany rzut