Zablokowany rzut

Kennedy Ryan Wydawnictwo: Wydawnictwo Papierówka Cykl: Obręcze (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Block Shot
Obręcze (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Na półkach: , , , , , ,

Opinia zawiera SPOILERY!!!

Na studiach Jared Foster (brat Augusta z #1) był jednym z tych rozpoznawalnych, przystojnych facetów, który mógł mieć właściwie każdą dziewczynę. Jednak uwagę Jareda skradła kształtna, niezwykle inteligentna dziewczyna - Banner Morales. Ta dwójka zaprzyjaźniła się, a Banner pomagała w nauce Jaredowi.

Jared pragnął dołączyć do...

• Erotyka/Romans
  • Zapowiedzi
  • E-book
  • 2018
  • Cykl/seria
  • Z chęcią przygarnę
  • Zapowiedzi
  • Czekam na polską premierę

Dodaj cytat z książki Zablokowany rzut