Na tropie Pana Samochodzika

Emil Roszewski Wydawnictwo: Wydawnictwo CM turystyka, mapy, atlasy
Wydawnictwo CM
turystyka, mapy, atlasy
2020-07-05

Właściwie rzecz bezwartościowa. Niezbyt wiele informacji pewnych, ogrom niepewnych spekulacji. Miałem wrażenie, że już gdzieś o tym czytałem, jakby żywcem skopiowane i wklejone z forów internetowych. Totalne rozczarowanie. Nie tyle badacz, co taki typowy baca...

Dla wielu fanów PS to styl życia i swoisty, dobrze rozumiany fanatyzm. Ja do nich nie należę, jestem czytelnikiem darzącym tą serię sentymentem i sympatią. Osobą kochającą zamki, wędrówki i szlak, ale nie mającą odpowiedniej wiedzy , aby oceniać wyniki śledztwa, słuszności wskazanych miejsc i z takiej perspektywy oceniam ten przewodnik.

Książka zawiera opis miejsc i...

• 2020
  • Domowa biblioteka