Nadszedł ten dzień

9788382191004
Novae Res
literatura obyczajowa, romans
9788382191004

Oglądałam dawno temu film Diabeł ubiera się u Prady, który szalenie mi się podobał. Jednak nie zeszło się, bym sięgnęła po książkę. Gdy więc przed moje oczy wpadła okładka Nadszedł ten dzień, na której widnieje napis polska wersja książki Diabeł ubiera się u Prady, pomyślałam, że warto zaryzykować. I chociaż książka Moniki Koszewskiej mówi o innej branży, to... okazała się...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Obyczajowa
  • 2020
  • Recenzenckie
  • Romans
  • Polscy autorzy
  • 2020
  • CZEKAM na ebooka

Dodaj cytat z książki Nadszedł ten dzień