ROZWIŃ ZWIŃ

3600 gramów szczęścia

Okładka książki 3600 gramów szczęścia
Ewelina Gierasimiuk-Merta Wydawnictwo: Novae Res biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Novae Res
2020-08-03
2020-08-03

więcej Więcej

„3600 gramów szczęścia” Eweliny Gierasimiuk-Merty płyną przez życie jej, męża, a po pewnym czasie na scenę wkracza Miłosz – owoc miłości w dosłownym ujęciu. Bo okazuje się, że kiedy uprawianie seksu w celach prokreacyjnych nie przynosi skutku i wyjeżdżasz dokądś, żeby odreagować, z dwóch splątanych namiętnością ciał może powstać trzecie.

Przez tę historię płynie się z...

Z pewnością znacie te krążące w internecie historie stworzone na potrzeby uświadomienia rodzicom, że dla dzieci liczy się wspólnie spędzony czas, uwaga, obecność. Dla mnie literacki debiut Eweliny Gierasimiuk – Merty jest taką właśnie, napisaną przez życie historią, o tym, co ważne i wartościowe.

„Były zdarzenia, momenty, sytuacje, które wypełniły szkic mojego życia...

Biografia w formie pamiętnika. Bardzo ciekawa i pełna dobrych doświadczeń. Warto przeczytać. Przeczytałam w ciagu jednego dnia...

Spodziewałam się czegoś innego, ale ta książka nie była zła. Nie zawsze wszystko toczy się tak, jakbyśmy tego chcieli. Nie zawsze marzenia się spełniają. Specyficzny pamiętnik matki Polki.

Chociaż po tej książce spodziewałam się czegoś innego, to nie żałuję poświęconego jej czasu ❤

@ewelina_gierasimiuk_merta napisała ją w taki sposób, że myślę, iż każda mama, czytając tę pozycję, będzie miała wrażenie, że czyta o sobie 😉

Narodziny dziecka, to niewątpliwie najpiękniejszy okres życia każdej kobiety, szczególnie, gdy tak bardzo pragnie się je mieć. Miłosz,...

Zapiski dojrzałej kobiety, w których przeglądałam się jak w lustrze. Wydaje mi się, że gdybym znała autorkę mogłybyśmy się zaprzyjaźnić albo przynajmniej podzielić się doświadczeniami. Książka napisana tak, jakby bohaterka rozmawiała z czytelnikiem. Jestem pod urokiem języka. Książka jest krótka, ale jest zapowiedź drugiego tomu, który mam nadzieję będzie w podobnym stylu.

Mówiąc szczerze, nie mam pojęcia o czym jest ta książka. Spodziewałam się historii o wczesnym macierzyństwie, a ta książka to luźne zapiski na dowolne tematy, bardzo rozciągnięte w czasie.

zaciekawiła mnei książka Eweliny Gierasimiuk, gdyz opisuje macierzństwi z jego jasnymi i ciemnymi stronami. na wypożyczeniu ksiażki zaważył fakt że książkowy Miłoszek urodził się w marcu 2010 i jako młodamatka doświadczała wielu sytuacji co ja. Dla niej Miłoszek byl upragniony i wyczekiwany, gdyż poprzedziły go ze dwa poronienia. Kobieta rzetelnie opisuje, jak nieludzki i...

Mamy, które długo czekały na swoje upragnione dziecko, zrozumieją moją wysoką ocenę tej debiutanckiej książki, jak tylko ją przeczytają.

Pewnie z racji podobnych przeżyć i doświadczeń książka pani Eweliny trafiła nie tylko na moją półkę, ale i do serca. Cenię autorkę za odwagę opowiedzenia o swoich przejściach. Historia jest bardzo szczerze opowiedziana, ale na szczęście nie jest tylko dramatyczna, bo cały jej wydźwięk jest bardzo optymistyczny.

• 2021
  • Moje :)
  • Od Wydawnictw/Autorów
  • 2020
  • Dziecko
  • .2020
  • Z życia innych... (Autobiografie/Biografie/Wywiady)

Dodaj cytat z książki 3600 gramów szczęścia