3600 gramów szczęścia

Ewelina Gierasimiuk-Merta Wydawnictwo: Novae Res biografia, autobiografia, pamiętnik
Novae Res
biografia, autobiografia, pamiętnik
2020-08-03

Bardzo dojrzała książka o relacjach, o macierzyństwie, o stracie... Czytałam ze łzami w oczach i bólem serca, bo odnalazłam w tej historii siebie. Ale poza wzruszeniem, uśmiałam się też kilka razy, więc równowaga została zachowana:) Polecam tym, którzy lubią książki naszpikowane emocjami.

Fantastyczna! Wciagająca i pouczająca.

Mogę polecić z czystym sumieniem, ważna pozycja dla każdej matki, ale i dla każdego wrażliwego człowieka.

Chęć wylansowania się, pustosłowie, fałsz, nadętość- powód mojego dystansu do literatury autobiograficznej, pod którą uginają się półki księgarni (dzisiaj każdy celebryta potrafi pisać, a najlepiej o sobie). Jednak skromna, ale pełna treści, debiutancka książeczka E. Gierasiumik-Merty urzekła mnie i sprawiła, że uwierzyłam autorce.

„3600 gramów szczęścia” łączy w sobie...

Przeczytałam przedpremierową recenzję "3600 gramów szczęścia" i natychmiast kupiłam tę książkę. Jestem mamą trzylatka, więc pomyślałam, że temat macierzyństwa jest dla mnie na czasie. Nie zawiodłam się! Chociaż powieść jest wielowątkowa i macierzyństwo nie jest jej jedynym tematem, to jednak przewija się przez całą historię.
Nie jest to poradnik, więc nie szukajcie tu...

Dodaj cytat z książki 3600 gramów szczęścia