Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Poradnik dla bohaterów

Okładka książki Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Poradnik dla bohaterów Ryan Marsh, Stephanie Milton
Okładka książki Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Poradnik dla bohaterów
Ryan MarshStephanie Milton Wydawnictwo: HarperCollins Polska poradniki
poradniki
HarperCollins Polska
2020-08-12
2020-08-12

W ofercie wydawnictwa Egmont dostępne są jedyne na rynku polskim oficjalne poradniki i książki dla graczy, na licencji studia Mojang, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.

Dziś chciałabym zaprezentować wam najnowszy z nich Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Jest to szczegółowo rozpisany przewodnik dla graczy zaczynających przygodę z Dungeons. To nowa przygodowa gra akcji osadzona w zbudowanym z bloków świecie Minecrafta. Gracz musi przedrzeć się przez hordy wrogów i walczyć z zupełnie nowymi, absolutnie paskudnymi mobami na różnorodnych poziomach wypełnionych akcją oraz skarbami, aby pokonać ArchIllagera!

Pełna recenzja znajduje się na portalu W Roli Mamy ->https://wrolimamy.pl/recenzja/podrecznik-gracza-minecraft-dungeons-poradnik-dla-bohaterow/

Warto było kupić dla radości w oczach młodego ;).
Co do treści... hmm :"To dziwne połączenie kurczaka i zombie dziecka jest bardzo szybkie. Stanowi jednak bardziej utrapienie niż prawdziwe niebezpieczeństwo", ale rozumiem, że ktoś, kto gra w grę może skorzystać ;).

Warto było kupić dla radości w oczach młodego ;).

syn ocenia bardzo wysoko, dla mnie trochę za mało treści a za dużo obrazków

syn ocenia bardzo wysoko, dla mnie trochę za mało treści a za dużo obrazków

Pomogła w poznawaniu gry minecraft dungeons

Pomogła w poznawaniu gry minecraft dungeons

• Minecraft
  • Dzieciowe
  • Dla Mateusza

Dodaj cytat z książki Podręcznik gracza Minecraft Dungeons. Poradnik dla bohaterów