Kup teraz - 6 ofert w cenie od 14.91 zł do 16.56 zł

Elwirka na śnieżnej pustyni

Ewa Nowak Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Pomóż mi przetrwać interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
HarperCollins Polska
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Pomóż mi przetrwać

Książka Ewy Nowak uwrażliwia dzieci na to, co dzieje się ze środowiskiem wokół nas. Co jakiś czas słyszymy, niestety, niezbyt optymistyczne doniesienia nt. ocieplenia klimatu.
Arktyka, Antarktyda – powie ktoś – to przecież tak daleko, to nas w ogóle nie dotyczy. Czyżby?
Pingwiny cesarskie zamieszkują Biegun Południowy – Antarktydę. Nadchodzi czas w ich życiu, gdy zaczynają...

• Biblioteka 2020 Martyna

Dodaj cytat z książki Elwirka na śnieżnej pustyni