Rękawiczki Jeffa Koons'a

CSW Kronika
2012-05-30
2012-05-30
sztuka współczesna kronika

Okładka książki Wielogłos o Zagładzie Omer Bartov, Anna Krystyna Bikont, Agnieszka Dauksza, Piotr Filipkowski, Włodek Goldkorn, Irena Grudzińska-Gross, Hanka Grupińska, Dorota Głowacka, Jan Hartman, Jurgen Kaumkotter, Maria Kobielska, Tomasz Kozak, Bartłomiej Krupa, Bartosz Kwieciński, Agnieszka Kłos, Berel Lang, Andrzej Leder, Jacek Leociak, Tadeusz Lubelski, Piotr Macierzyński, Tadeusz Miczka, Jakub Muchowski, Jean-Luc Nancy, Jakub Nowakowski, Tadeusz Nyczek, Stanisław Obirek, Andrzej Paczkowski, Maria Anna Potocka, Anda Rottenberg, Zyta Rudzka, Stanisław Ruksza, Magdalena Saryusz-Wolska, Jadwiga Sawicka, Roma Sendyka, Ann Snitow, Olga Stanisławska, Krzysztof Szwajca, Halina Taborska, Olga Tokarczuk, Andrzej Turowski, Marian Turski, Zbigniew Warpechowski, Wojciech Wilczyk, Marcin Wilkowski, Krzysztof Wodiczko, Cezary Wodziński, Wojciech Załuski, praca zbiorowa
Ocena 4,9
Wielogłos o Za... Omer Bartov, Anna K...