Zbuduj statek kosmiczny

2020-01-01
12 min.
Magdalena Jałowiec

więcej Więcej

Kosmos, wyprawy do gwiazd i wspaniałe okręty, które przemierzają niekończące się przestrzenie... - każde dziecko, a już z pewnością każdy chłopiec od lat 3 do bardzo pokaźnego wieku, interesuje się i fascynuje tym niezwykłym zagadnieniem... I właśnie z myślą o nich powstała wspaniała książka dla dzieci pt. "Zbuduj statek kosmiczny", która to zgodnie ze swym tytułem pomoże...

Dodaj cytat z książki Zbuduj statek kosmiczny