Moje bajeczki o wyścigach

Okładka książki Moje bajeczki o wyścigach
praca zbiorowa Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Moje bajeczki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Moje bajeczki
Egmont Polska
2020-05-06
2020-05-06

więcej Więcej

Zbiór pięciu opowiadań opowiadających o przyjaciołach z Chłodnicy Górskiej. Nieszczególnie przypadły mi one do gustu - uważam, że inne książki z tej serii były dużo lepsze i ciekawsze. Z plusów wymienię mały format książki (idealna do dziecięcych rąk), duże, barwne ilustracje wyjęte wprost z bajki oraz mała ilość tekstu.

"Auta" to bajka znana szerokiemu gronu. Nie przypominam sobie, abym oglądała trzecią część (mój syn tym bardziej), ale na pewno zostanie to nadrobione, skoro "Moje bajeczki o wyścigach" co nieco przybliżyły nam fabułę, która wydaje się naprawdę interesująca. Z tych prostych historii można wynieść wiele istotnych wartości. To opowieść o prawdziwej przyjaźni, walce o...

Wita Was Zygzak McQueen, który szykuje się do kolejnego wyścigu, ale także Cruz Ramirez, Złomek i wiele innych postaci. Cały czas coś się u nich dzieje, wciąż pojawiają się nowe wyzwania i zadania do wykonania, silniki ryczą, słychać pisk opon, a czasem rozrabiają małe traktorki, które trudno złapać. Czy jesteście ciekawi, co u nich słychać? Jeśli tak to usiądźcie wygodnie...

• Rok 2020
  • Dla dzieci
  • Biblioteczka dzieci

Dodaj cytat z książki Moje bajeczki o wyścigach