Come Back

J.A. Huss Wydawnictwo: Amazon Cykl: Dirty, Dark, and Deadly (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
Amazon
Dirty, Dark, and Deadly (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Harper wyrusza pod adres, w którym może znajdować się James. On w tym czasie jest na misji i poznajemy Sashę, małą dziewczynkę, która wie o nim więcej niż by się spodziewał....Harper znajduje w domu Jamsa dowody na to, że jest przez niego obserwowana od wielu lat.
Czy może mu ufać?
Jest tak wiele tajemnic, mnóstwo niewiadomych....

• Young adults/New adult/Młodzieżówki
  • Romans/Erotyk
  • Cykl: Dirty, Dark, and Deadly (d)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Come Back