ROZWIŃ ZWIŃ

inne
Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego
2020-04-30
2020-04-30
gry gry wideo groznawstwo kulturoznawstwo gry komputerowe gaming gra

Okładka książki Olbrzym w cieniu: Gry wideo w kulturze audiowizualnej Jan Argasiński, Błażej Augustynek, Radosław Bomba, Monika Górska-Olesińska, Agnieszka Kamrowska, Filip Kondrak, Bartosz Kłoda-Staniecko, Tomasz Z. Majkowski, Anna Nacher, Andrzej Pitrus, Katarzyna Prajzner, Marta Raczek, Jerzy Zygmunt Szeja, Paweł Uherek, Michał Żmuda
Ocena 7,0
Olbrzym w cien... Jan Argasiński, Bła...