Na pierwszym planie – możni i szlachta polska wobec bezkrólewia po śmierci Ludwika Andegaweńskiego

Dariusz Wróbel Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej literatura faktu
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
literatura faktu
2020-07-02

Okładka książki Zawisza Czarny. Rycerz najsławniejszy i najdzielniejszy Tomisław Giergiel, Leszek Kajzer, Tomasz Olszacki, Tomasz Pietras, Jan Ptak, Anna Sochacka, Sobiesław Szybkowski, Jan Szymczak, Dariusz Wróbel, Ewa Zielińska
Ocena 6,0
Zawisza Czarny... Tomisław Giergiel,&...