#instaserial o gotowaniu - dla dzieci

Alicja Jaczewska Wydawnictwo: Roger Publishing kulinaria, przepisy kulinarne
Roger Publishing
kulinaria, przepisy kulinarne
2020-07-01

Na początku książki trochę przydatnej wiedzy na temat rozszerzenia diety. Wszystkich przepisów jeszcze nie wyprobowalam, ale większość wygląda super. Jest trochę prostych przepisów, ale mnie to nie przeszkadza, bo przeglądając książkę przynajmniej wpada mi jakiś pomysł na posiłek.
Duży plus za wersje przepisów na termo/lidlomix.
Ale co najważniejsze - potrawy smakują...

Przepisy typu obierz jabłko i zjedz, bardzo się zawiodłam, ocenę daje 2 za ładne zdjęcia, przepisy bardzo nie przydatne, nic specjalnego.

• 2020
  • 2020