Egzorcyzmy Dory Wilk

Aneta Jadowska Wydawnictwo: Sine Qua Non Cykl: Heksalogia o Wiedźmie (tom 5) fantastyka, fantasy, science fiction
2020-07-15
2014-07-04
Sine Qua Non
Heksalogia o wiedźmie wiedźma magia egzorcyzm Dora Wilk fantastyka
Heksalogia o Wiedźmie (tom 5)
fantastyka, fantasy, science fiction
2020-07-15
Heksalogia o wiedźmie wiedźma magia egzorcyzm Dora Wilk fantastyka

Za mną już Tom 5 „Egzorcyzmy Dory Wilk” i muszę Wam się przyznać, że wciąż mi mało. Jak zawsze robię sobie przerwę po każdym tomie, tak tym razem od razu zabrałam się za Tom 6. Bo to co zadziało się na końcu, mnie do tego zmusiło.

Dora tym razem popada w konflikt z demonami, dlatego wyrusza do piekła, by się z nimi rozprawić. Poznamy nie tylko ją z...

Miałam nadzieje, że zostawi sobie tego demona i jestem bardzo ucieszona, że z Mironem wreszcie wszystko w porządku.
Bardzo Polecam

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Co za okładka <3. A w środku też całkiem dobrze ;P

Ta część podobała mi się najbardziej może ze względu na Karmazynowego Księcia i jego relację z Jadą. W tej części Ball górował na Mironem i aż szkodą ,że mokry sen Dory i Belzebuba się nie ziści

W tej części możemy bardziej się przyjrzeć postaci Balla i rozwinięcie jego relacji z Dorą. Praktycznie zdecydowana większość akcji to piekło. Dorę spotka dużo cierpień i zyska niechcianego lokatora.

Dora znów na celowniku…
Okazuje się, że nawet w ludzkim policyjnym śledztwie nie ma nic zwyczajnego. Sprawa, w którą angażuje się Dora, okazuje się być pełna demonów i magicznych rytuałów. Wydarzenia nabierają grozy, gdy sama wiedźma staje się ofiarą brutalnych oprawców. Na kogo w ostatecznym rozrachunku będzie mogła liczyć i jak na to wszystko wpłynie rzeczywisty świat...

Czasami bywa tak, że niektóre osoby nie muszą szukać problemów te same je znajdują... O wrogów czasami również nie jest tak trudno się postarać. Dora Wilk należy do osób, które w szczególności można sklasyfikować do tych raczej pechowych... Jej krwawe przygody nie dobiegają końca i ponownie musi zmierzyć się z ogromnymi trudnościami losu, bowiem ktoś postarał się o to aby...

Kolejna dobra część. Jestem ciekawa, jak to wszystko się zakończy.

Na półkach: , , , , ,

Policjanci w Toruniu odnajdują zwłoki nie pierwsze, nie drugie i nie trzecie... Ale wszystkie zmasakrowane, naznaczone dziwnymi, niewytłumaczalnymi znakami, które ewidentnie świadczą o rytualnych satanistycznych zabójstwach.
Przed Dorą Wilk wyzwanie trudniejsze niż sądzi, przed jej przyjaciółmi wyzwania cięższe niż uważają, bo wymagają poświęceń.
I choć to Dora obrywa jak...

Egzorcyzmy Dory Wilk to piąty i jak do tej pory mój ulubiony tom Heksalogii. Wszystkie oceniłam na 5/5 gwiazdek i już żałuję, że przede mną jeszcze tylko jeden. W tej książce było wszystko, czego chociaż trochę brakowało mi w poprzednich częściach. Bardzo się cieszę, że powrócił wątek toruńskiej policji bo był jednym z moich ulubionych w Złodzieju dusz i żałowałam, że się...

Dyskusje

1 522