Okładka książki Coach wart bilion dolarów. Zasady przywództwa według Billa Campbella, słynnego coacha z Doliny Krzemowej Alan Eagle, Jonathan Rosenberg
Alan EagleJonathan Rosenberg Wydawnictwo: Onepress biografia, autobiografia, pamiętnik
Trillion Dollar Coach: The Leadership Playbook of Silicon Valley's Bill Campbell
Onepress
2020-06-23
2020-06-23

Okładka książki Trillion Dollar Coach Jonathan Rosenberg, Eric Schmidt
Trillion Dolla... Jonathan Rosenberg,...
Okładka książki Jak działa Google Jonathan Rosenberg, Eric Schmidt
Jak działa Google Jonathan Rosenberg,...

Okładka książki Donald Trump. Przedsiębiorca i polityk Piotr Napierała, Łukasz Tomys
Donald Trump. ... Piotr Napierała, Łu...
Okładka książki Ponad niebem Susy Flory, Scott Parazynski
Ponad niebem Susy Flory, Scott P...
Okładka książki Ferdynand Porsche. Inżynier Hitlera i jego następcy (1875-2020) Monika Balińska, Renata Pawlak
Ferdynand Pors... Monika Balińska, Re...

#354 - Coach wart bilion dolarów. Zasady przywództwa według Billa Campbella, słynnego coacha z Doliny Krzemowej - Eric Schmidt, Jonathan Rosenberg, Alan Eagle - Wydawnictwo Helion

#107/52/2020

Książka ma 192 strony i jest to biografia, która mówi o zasadach jakimi kierował sie Bill Compbell budując skuteczne zespoły.

Bardzo podobają mi się poniższe zasady:

"Wierz w ludzi bardziej, niż oni wierzą w siebie samych i zachęcaj ich do bycycie odważniejszymi."

"Słuchaj, obserwuj, burz bariery dzielące ludzi i ułatwiaj im rozumienie siebie nawzajem."

Zdecydowanie warto sięgnąć po tą książkę, jeśli chcesz poznać sekret osiągania sukcesów.

Dziękuję za możliwość przeczytania i zrecenzowania tej książki Wydawnictwo Helion

#107/52/2020

Bardzo podobają mi się poniższe zasady:

"Wierz w...

Warto czytać o ludziach, którzy zostawili po sobie jakąś spuściznę. Takie historie napawają mnie optymizmem i sprawiają, że bardziej doceniam każdą chwilę w swoim życiu.
Polecam!

Polecam!

• Reportaże, biografie
  • Kupić
  • 3. Przedsiębiorczość
  • Empik audio rozwój

Jonathan Rosenberg Coach wart bilion dolarów. Zasady przywództwa według Billa Campbella, słynnego coacha z Doliny Krzemowej Zobacz więcej