Bazylek daje sobie radę

Estymator
ojcostwo dziecko młodzież rodzina przygoda
literatura młodzieżowa
ojcostwo dziecko młodzież rodzina przygoda

Ojcostwo jako przygoda i wyzwanie. Książka dowcipna i bezpretensjonalna a także anarchiczna. Po prostu bardzo dobra! Inspirująca, bo udowadnia, że zwykłe, codzienne czynności mogą być pasjonujące. Odlotowa ale i mocno osadzona w realiach. Opowieść o męskiej przyjaźni autora i jego siedmioletniego syna. Ich relacje pokazane na tle codziennych zmagań dowodzą, że można się...

2098

Potrzebujesz wytchnienia? Sięgnij po Bazylka, on da radę.
Książeczka w sam raz na raz. Czasem autor sypnie dowcipnym tekstem, czasem zmusi czytelnika do głębszego przemyślenia poruszonego tematu, a czasem trochę zasmuci czytacza.

Powierzyć dziecko facetowi-to będzie je karmił batonikami i colą;) Nie czytałam pierwszej części więc nie wiem dlaczego Bazylek vel Michałek nie mieszka z matką tylko z ojcem. Zastanawiam się jaki sens ma wydanie TAKIEJ książki? Czy dziecko potem się nie będzie wstydziło? Bloga można skasować,a książka jest wieczna.

Inspirująca lektura dla rodziców: z dzieckiem można naprawdę fajnie bawić się w życie!

Niskokaloryczna - czyta się nawet nieźle, ale na długo w pamięci nie zostaje.

Zabawna książeczka. Koniecznie chce ją przeczytać moja ośmioletnia córka ;)
Śledziłam Bazylkowego bloga, książki przeczytałam, było miło ;)

Całkiem niezła, miejscami dowcipna. Miła, lekka, nawet przyjemna lektura, ale niekoniecznie godna polecenia.

"Bazylek daje sobie rade" to jedna z tych ksiazek, ktore ledwie sie zaczelo juz sie konczy. Doskonala lektura, zabawna, ale przede wszystkim ukazujaca prawdziwa, przebijajaca niemal z kazdego zdania milosc miedzy ojcem a synem.

Jacek Palka z humorem opisuje zdarzenia dnia codziennego i okazuje sie, ze nawet to, co w rzeczywistosci jest zwyczajne i malo interesujace mozna...

• 2013
  • Przeczytane dawno temu
  • Akademik nr 2
  • ✅ 00 - 11
  • 2012
  • Dzienniki
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Bazylek daje sobie radę