Przysięga zaangażowania. Zmień siebie i pokonaj otyłość

Okładka książki Przysięga zaangażowania. Zmień siebie i pokonaj otyłość Dariusz Gogola
Okładka książki Przysięga zaangażowania. Zmień siebie i pokonaj otyłość
Dariusz Gogola Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf poradniki
poradniki
Wydawnictwo Poligraf
2020-07-02
2020-07-02
otyłość prawidłowa masa ciała

Książka motywacyjna i pomagająca coś zmienić, dużo się mówi o tym, żeby być fit, zdrowo żyć itp. Ale często na tym się kończy.
Ta książka przedstawia cały proces jak schudnąć i jak zmienić swoje złe nawyki, pokazuję jak mentalnie podejść do zmian w życiu, żeby się nie spalić i wytrwać maraton zmian.
Bardzo się cieszę, że trafiłem na tą książkę, pomaga zrozumieć jak działa organizm, obala mity, które są powszechnie powtarzane, a do tego wszystko opiera się na naukowych doświadczeniach!
Rozpoczynając przygodę z tą książką miałem duży zapał i wielkie nadzieje. Na szczęście książka jest napisana w rewelacyjny sposób, momentami miałem wrażenie jak by autor sam mi mówił dane rzeczy, realnie czułem interakcję między pisarzem, a dokładnie mówiąc coachingiem a odbiorcą!
Poradnik jest napisany w bardzo osobisty sposób, mamy tutaj dużo emocji i w dużym stopniu pomaga spojrzeć inaczej na pewne sprawy, jak też pomaga zmienić nawyki, a przede wszystkim może pomóc zmienić ciało. Gorąco polecam każdemu, kto pragnie schudnąć, bądź znalazł się w zaułku życiowym, bardzo fajne jest to, że autor dużo uwagi poświęca kobietom, a dokładnie ich organizmowi, książka jest kierowana do osób początkujących, jak też do osób zaprawionych w ćwiczenia i zmian nawyków żywieniowych itp. Krótko mówiąc ta książka jest dla każdego, bez względu na wiek i bez względu na płeć.
Gorąco polecam 💯

Bardzo się cieszę, że trafiłem na tą książkę, pomaga zrozumieć jak działa...

Świetna książka! Polecam każdemu kto chciałby coś zacząć robić ze sobą oraz przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem otyłości

Dodaj cytat z książki Przysięga zaangażowania. Zmień siebie i pokonaj otyłość