The Art Of Matrix

2000-12-04
Data 1. wydania:
2000-12-04
angielski
matrix sci-fi art album komiksy

Okładka książki Alien 3 Tamra Bonvillain, Johnnie Christmas, William Gibson
Ocena 6,5
Alien 3 Tamra Bonvillain, J...
Okładka książki Archangel William Gibson, Butch Guice, Tom Palmer
Ocena 10,0
Archangel William Gibson, But...

więcej Więcej

Komiks, nie komiks, bardziej to art book z storboardami którymi posiłkowali się twórcy filmu przy jego tworzeniu, dorzucono także oryginalny scenariusz Larry'ego Wachowskiego oraz parę innych smaczków, dla fanów Matrixa to pozycja obowiązkowa.

Dodaj cytat z książki The Art Of Matrix