Bo miłość jest niesamowita!

Isabel Mauro Wydawnictwo: Seven Seria: Magia Słowa inne
Seven
inne
Magia Słowa

"Człowiek, gdy miłuje, jest odpowiedzialny nie tylko za siebie, ale i za drugiego człowieka". Te mądre słowa Franza Kafki w tej książce można odnaleźć. Miłość nie jedno ma imię, są jej różne odmiany i rodzaje, miłość miłości nierówna. Większość z nas w swym życiu jakiejś jej formy doświadczyła. Ta mała książka o miłości traktuje i zawiera mnóstwo zdań o miłości w roli...

Dodaj cytat z książki Bo miłość jest niesamowita!