Daj mi spokój

2020-01-01
32 min.
Magdalena Jałowiec

więcej Więcej

z całej serii ta część najmniej mi przypadła do gustu. Daj mi spokój porusza temat zastraszania, gnębienia, złośliwości. Takie zachowania raczej mogą się pojawiać w wieku szkolnym, nie spotkałam się z nimi wśród przedszkolaków. Niemniej lektura podaje pomysły jak radzić sobie z tymi, którzy zastraszają dziecko. Czy trafione, to już inna kwestia.

Podoba mi się za to...

książka uczy jak bronić się przed innymi

• Biblioteka 2020 Martyna
  • Czytam sama :)
  • Literatura dziecięca
  • Bibliteka z kotem
  • Emocje
  • Pożyczone z biblioteki
  • Polka Izy

Dodaj cytat z książki Daj mi spokój