Przekrój nr 3 (3569) / lipiec 2020 - wrzesień 2020

Przekrój
przekrój lato kwartalnik czasopisma
czasopisma
przekrój lato kwartalnik czasopisma

Świetny numer, inspirujący wręcz. Staram się zawsze czytać wszystkie teksty i nie zamykać się na konkretne tematy i moduły.
Cały numer jest dosyć "klimatyczny" - dużo tekstów przedstawia zagadnienia omawiające różne problemy klimatyczne i ekologiczne, z którymi się teraz borykamy.
Kilka z ciekawszych artykułów:
- o skutkach kapitalizmu i jak sobie z nimi radzić,
- teksty...

Dla mnie najciekawsze artykuły w letnim wydaniu Przekroju, to: "Niekapitalny kapitalizm", "Latające rzeki", "Jacek Świdziński o Tesli", "Nieneutralny badacz neutronów", "Pierwsze drzewo przydrożne", "Gdy wschodzisz, świat żyje" oraz materiały na temat Australii, w tym: "Z pustyni do muzeów" oraz "Serce...

• 2020
  • Czasopisma