Barbara JanischJoanna Kubiakowska Wydawnictwo: Agora poradniki
poradnik remont
Wo der Hammer hangt
poradniki
poradnik remont

Pewnie każdy mierzył się z różnego rodzaju problemami i usterkami w mieszkaniu. Czasami były tak proste, jak przykręcenie śrubki, ale kiedy indziej mogło wydarzyć się coś, co nas po prostu przerastało. Są rzeczy, które o wiele lepiej pozostawić zawodowcom, ale niektóre możemy wykonać sami. Lub z małą pomocą.

„Robię sobie remont” to książka opracowana przez Joannę...

• Poradnik
  • Niedostępne w bibliotece
więcej mniej

Joanna Kubiakowska Robię sobie remont. Podstawowe wykończenia i naprawy w domu. Dziewczyński poradnik Zobacz więcej