Dzień, w którym Heniś poznał… skarpetkę. Czytanka dla malucha

Okładka książki Dzień, w którym Heniś poznał… skarpetkę. Czytanka dla malucha
Anna Babisz Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Czytanka dla malucha opowieści dla młodszych dzieci
20 str. 20 min.
20 min.
Heniś skarpetka

więcej Więcej

Szukamy pary ;)

Pamiętacie sympatycznego Henisia i jego przygody, w czasie których zawsze poznaje on nowych przyjaciół? Czas na kolejną z nich :) Tym razem mały chłopiec spotka na swojej drodze skarpetę, która… będzie potrzebowała pomocy.

Trochę to intrygujące, ale spotkana skarpeta naprawdę potrzebuje pomocy. Ma ona bowiem problem, gdyż… zgubiła koleżankę do pary. Heniś,...

• Współpraca
  • Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Dzień, w którym Heniś poznał… skarpetkę. Czytanka dla malucha