Na coś trzeba umrzeć

Okładka książki Na coś trzeba umrzeć
Anna Makowska Wydawnictwo: Doktor Ania Publishing poradniki
poradniki
Doktor Ania Publishing
2020-06-17
2020-06-17
żywienie poradnik zdrowie

Bardzo potrząsnęła mną i otworzyła oczy na temat jedzeniowy. Polecam!

Bardzo potrząsnęła mną i otworzyła oczy na temat jedzeniowy. Polecam!

Dosadna, "ciągnąca za uszy" i otwierająca trochę oczy w temacie żywienia i stylu życia książka. Bez słodkiego "jakoś to będzie".

To już moja 3 książka autorki i znajduję coraz więcej powtórzeń pewnych treści, oby to się przełożyło na coraz więcej motywacji do zmiany :)

Dodaj cytat z książki Na coś trzeba umrzeć