Język ukrycia. Zapisany socjolekt gejów

Tomasz Łukasz Nowak Wydawnictwo: Universitas językoznawstwo, nauka o literaturze
Universitas
językoznawstwo, nauka o literaturze
2020-06-16

Jako zwykły czytelnik daję ocenę nieco na wyrost, bo to nie jest książka dla zwykłego czytelnika. Zagadnienie fascynujące i fachowo opisane, niemniej polskim naukowcom brakuje polotu w pisaniu i w zasadzie osobie zainteresowanej niefachowej pozostaje wyłuskiwanie informacji z tekstu, który jest średnio przystępny. Nie powiem, żeby była to pozycja "popularnonaukowa".

• Chcę w prezencie
  • Do kupienia
  • Reportaże / wywiady / dokumenty
  • LGBT i mniejszości
  • LGBT
  • Zuzi
  • Zakupy

Dodaj cytat z książki Język ukrycia. Zapisany socjolekt gejów