Perły koloru atramentu

Wydawnictwo Po Godzinach
2020-06-26
2020-06-26

więcej Więcej

Jedne z najlepszych wierszy które kiedykolwiek spotkałam. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona tym, co dostałam. Niestety nie potrafię wybrać swojego ulubionego wiersza, bo naprawdę wiele było świetnych.

Jeśli miałabym podsumować ten tomik dwoma słowami to powiedziałabym, że jest piękny i emocjonalny. Nie wiem czy mieliście już styczność z twórczością...

Poezja to doskonała podróż do głębi samego siebie, a nawet poznania swoich myśli, w wielu utworach możemy utożsamić się z podmiotem lirycznym i ja tak miałam w tym przypadku. Wiersze są pełne ciepła, metafory piękne i takie cudowne obrazki😍 Książka jest godna przeczytania, polecam również najmłodszym.

Uważam, że zdecydowanie trzeba przeczytać tę książkę. Oprawa wizualna jest przepiękna, jednak nie góruje nad słowem.
Piękno nie umiera
"Chcemy, żeby piękna nie spotkała śmierć
Czyż nie w tym sens ozdoby?
Pomnożyć śliczności ukochanym
Obrączki tylko dla wybranych"

czyli czarne perły

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Zdecydowanie najpiękniejsze co czytałam. Okazuje się, że jednak poezje można lubić, rozumieć i utożsamiać się przez nią z innym człowiekiem.

Poezja w pięknym stylu. Wiersze przekazują ponadczasowe wartości. Zmuszają one do refleksji nad samym sobą i są przepełnione miłością. Polecam przeczytać za jednym razem całość, a potem wracać do tych, które bardziej zapadły w pamięci.

Czytacie poezję? Lubicie?
Ja do tej pory miałam z nią pod górkę, chociaż w liceum lubiłam chłonąć i interpretować wiersze. Mam również znajomego, który pisał do szuflady piękne, chwytające za serce wiersze.

Autor to młody, debiutujący artysta, który przez cztery lata pisał "Perły koloru atramentu". Jak sam napisał książka ta wymagała od niego wiele poświęcenia,...

Lubicie poezję? Poezja nigdy nie była moją mocną stroną, choć był czas kiedy zaglądałam do ulubionych tomików często. Dzięki uprzejmości wydawnictwu po Godzinach oraz samemu autorowi, miałam przyjemność przeczytać debiutancki tomik @vitoboski.

Do lektury wszelkiego tomiku poezji należy podejść z czystym umysłem. I pozwolić mu, by przemówił do naszego wnętrza. By serce i...

Nie czytam poezji, nie znam się na niej, ale te wiersze są tym, czego szukałam. Słowa naprawdę do siebie pasującą, a puenta zawsze w punkt i jeszcze te cudowne ilustracje, o których nie można zapomnieć. Znalazłam wiele wyjątkowych wierszy, do których z pewnością wrócę. Piękne metafory, wspaniały język i bogactwo podejmowanych tematów. Polecam ze szczerego serca.

Nie pamiętam kiedy przeczytana przeze mnie pozycja dała mi tak dużą dawkę motywacji jak „Perły koloru atramentu”. Tak jak większość z Was czasami na swojej drodze napotykam ścianę, przez którą łapią mnie wątpliwości i niechęć. Nie zawsze od razu mam w sobie wystarczająco dużo siły, żeby wziąć rozpęd i zburzyć to, co w danej chwili mnie hamuje. Słowa autora dały mi pozytywny...

• 2020
  • Recenzenckie
  • Egzemplarz recenzecki
  • Do zrecenzowania
  • 2020

Dodaj cytat z książki Perły koloru atramentu