Pięści anioła. Walka o złoto Zbigniewa Pietrzykowskiego

Okładka książki Pięści anioła. Walka o złoto Zbigniewa Pietrzykowskiego
Leszek Błażyński Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Seria: Biblioteka Przeglądu Sportowego biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Biblioteka Przeglądu Sportowego
Ringier Axel Springer Polska
2020-06-30
2020-06-30
9788380919211
boks biografia sport

więcej Więcej

Po 10 latach trenowania boksu uznałem ze może w końcu warto przeczytać jakaś książkę na ten temat :-) wybór okazał się trafny
Ciekawa historia. Najlepsze jest jednak wiele opisów oddających realia tamtych czasów - mecze Polska:ZSRR, wyjazdy zagraniczne, zachowanie działaczy itd. Ciekawa biografia sportowa jak i retrospekcja historyczna. Polecam

Bardzo dobra książka. Rzeczowo i profesjonalnie przedstawiony życiorys Pana Zbigniewa okraszony sporą ilością zdjęć.

Bardzo dobrze napisana książka. Bez patosu i słodzenia. Szybko się czyta, wciąga. Bardzo na plus zdjęcia z archiwum rodziny.

Tym razem autor przybliża czytelnikom sylwetkę najwybitniejszego "bombardiera" polskiego boksu - Zbigniewa Pietrzykowskiego. I czyni to w mistrzowski sposób. A to zadanie niełatwe - patrząc na współczesne ikony sportu - zaspokoić oczekiwania wielu współczesnych czytelników. Dlaczego? Ponieważ bohater książki to nie sportowiec-celebryta, skandalista czy medialna gwiazda....

• Sport
  • Biografia