Koty. Ilustrowany przewodnik

Okładka książki Koty. Ilustrowany przewodnik praca zbiorowa
Okładka książki Koty. Ilustrowany przewodnik
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk albumy
albumy
El gran libro de los gatos
Wydawnictwo Olesiejuk
2020-01-01
2020-01-01
Ewa Zagawa
koty

Okładka książki 1000 kotów Brigit Adam, Julia Christ, Ines Christner-Benedetti, Beate Ralston
1000 kotów Brigit Adam, Julia ...

Jestem kociarą mam kilka kotów wiele się z tej książki dowiedziałam :rasy kotów ,anatomie kotów , naturę kotów ,i wiele innych rzeczy .Polecam osobom ,które nie są zaawansowanymi znawcami tych zwierząt.💚

Jestem kociarą z dziada pradziada. Przeczytałam te książkę z wielkim zaciekawieniem, a czytałam ją zawsze w towarzystwie moich "kocich dzieci" . Każdy hodowca kotów i kociarze powinni ją przeczytać, gdyż jest to pewnego rodzaju poradnik napisany przystępnym językiem, opatrzony fotkami z krótkimi notkami objaśniającymi dany aspekt. Bardzo fajnie opisane rasy kotów. Forma książki i tematyka zainspirowały nie do nabycia wersji "psiej" tej książki, gdyż jestem też psiarą 🙂

• Kilka razy czytane
  • Nie przeczytane na półce