Zaczarowany uber

Zenon Sakson Wydawnictwo: Korporacja Ha!art Seria: Seria prozatorska pod redakcją Piotra Mareckiego literatura piękna
Korporacja Ha!art
literatura piękna
Seria prozatorska pod redakcją Piotra Mareckiego

"Zaczarowany uber" - zbiór opowiadań, ale nie takich "zwykłych". Te opowiadania to coś więcej. Mamy tutaj współczesny Meksyk i dawną Polskę, oba te światy przeplatają się między sobą i tworzą ciekawą mieszankę wybuchową. Ciekawe i trafiające w samo sedno. Jestem tylko ciekawe w jakim stanie trzeba być, żeby napisać chociaż jedno takie opowiadanie

facebook-core, umiarkowanie to zabawne i kreatywne, może być. Tzn. - nie wiem, do czego to dąży, poza samą rozrywką, a jeśli nie ma nic więcej, to oczekiwałbym bardziej kreatywnej zabawy z pojęciami i formą oraz pewnego urozmaicenia środków do celu. niemniej utalentowany facet, ale niech częściej dryfuje pomiędzy granicami

Mózg w kawałkach.
Świetna książka.

Bałem się lektury tej książki. Z jednej strony nic nie wiadomo o autorze, z drugiej zapowiedzi zostały sformułowane tak, że niekoniecznie chciałem się w ten literacki mezalians pchać. Najpierw był fragment pozytywnej recenzji profesora Leoncia Salomona Dolmenecha, Kierownika Katedry Filologii Polskiej na Uniwersytecie w Acapulco (na marginesie dodam, że nic nie wskazuje na...

Rozwaliły mnie te opowiadania na łopatki. Myślę, że są one wynikiem zażywania meskaliny. Na trzeźwo niektóre z nich nie mogłyby powstać. Opowieści o Polakach, Polsce.. Trafione w samo sedno. Brawo Panie Zenonie. Co jeszcze Pan mi zaproponuje ??

Uber ponad, uber Poland, Mexico uber
Zaczarowana dorożka, zaczarowany dorożkarz, zaczarowany koń K.I.Gałczyński

Przeczytałem książkę „Zaczarowany uber”. Książka to zbiór. Zbiór odlotów. Zbiór jazd. Zbiór odjazd. Zbiór odjazdów. Napisał ją Zenon Sakson.

Kim jest Zenon Sakson? Jedyna pewna rzecz, że nie wiem, kim jest. Wiem, że nic nie wiem o Zenonie Saksonie. Nie wiem...

• Na mojej półce
  • Przeczytane 2020
  • Kolejka - zdobycze 2020
  • 2016-2020
  • Polska
  • Egzemplarze recenzenckie

Dodaj cytat z książki Zaczarowany uber