Sun Zi i jego Sztuka wojny. Filozofia i praktyka wywierania wpływu na bieg zdarzeń

Piotr Plebaniak (red.) Wydawnictwo: Polskie Towarzystwo Geopolityczne Cykl: Wzorce (tom 2) militaria, wojskowość
Polskie Towarzystwo Geopolityczne
chiny wojna sztuka-wojny konflikty
Wzorce (tom 2)
militaria, wojskowość
chiny wojna sztuka-wojny konflikty

Ciekawe przełożenie traktatu sztuka wojny wzbogacone o wyjaśnienia i kontekst kulturowy. Nie czytałem innych wersji więc nie mam porównania z innymi przekładami.
Książka dodatkowo wzbogacona o wiele artykułów specjalistów z różnych dziedzin - od psychologii przez byłych gromowców i wojskowych aż po ekspertów z dziedziny finansów.
Niektóre artykuły pod koniec wydawały się...

• Książki do kupienia