Miłość pod naszym niebem

Okładka książki Miłość pod naszym niebem Sylwia Kubik Patronat LC
Okładka książki Miłość pod naszym niebem
Sylwia Kubik Wydawnictwo: eSPe Cykl: Seria powiślańska (tom 2) Seria: Opowieści z wiary literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Seria powiślańska (tom 2)
Opowieści z wiary
eSPe
2020-06-26
2020-06-26
9788382010299
beletrystyka chrześcijańska powieść chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść religijna powieść obyczajowa obyczajowe wieś

więcej Więcej

Drugi tom "Serii Powiślańskiej". Książka zabrała mnie do malowniczej wsi, w której uciekłam od codzienności. Odpoczywam, relaksuję się i ładuję akumulatory. Jak zawsze 10-tka! Sylwio, czekam na więcej!

Pani Sylwia pisze prosto z serca i to czuć. Ta historia porusza i chce się więcej

Czyta się jednym tchem. Świetnie bohaterowie. Książka wzrusza, wciąga i zaraża wiarą w dobro.

Na półkach: , , , , ,

Po prostu przepiękna i wzruszająca książka pełna uczuć,emocji,dobra,ciepła,wiary i o przyjaźni.
Oczarowana jestem powieścią.

#507 - Miłość pod naszym niebem - Sylwia Kubik - pisarka z Powiśla - Wydawnictwo eSPe
#67/52/2021

Książka ma 354 strony, swoją premierę miała dnia 26.06.2020 roku i należy do kategorii literatura obyczajowa. Jest to drugi tom z cyklu - Seria powiślańska. Wcześniej pisałam już o innych częściach tego cyklu:
- tom 1 - Pod naszym niebem - #470,
- tom 3 - Nasze niebo -...

Wspaniała! Nic dziwnego, że powieść zdobyła tytuł KSIĄŻKA ROKU 2020 w plebiscycie portalu granice.pl! Nagroda internautów w kategorii proza polska!

Opis po skonczeniu serii.

W Brzozówce można poczuć się jak wśród przyjaciół, do których chętnie się wraca i przeżywa ich losy.

Drugi tom sagi powiślańskiej porwał mnie równie mocno jak pierwszy i ani przez chwilę mnie nie znudził.
Sylwia Kubik ukazuje wieś taką, jaka ona jest, prawdziwą, a nie sielsko przesłodzoną. Za to właśnie uwielbiam jej powieści. Za realne ukazanie wiejskiej społeczności...

Opowieść o przyjaźni, wierze, dobroci, ale i złości. Czytałam równie szybko jak pierwszą częśc, co przy mojej pracy nie jest proste. Polecam, bo czytając tą książkę wraca wiara w ludzi i to, że dobro potrafi dużo zmienić.

Książki obyczajowe kojarzyły mi się z nudą i brakiem jakiejkolwiek akcji, gdzie opis drzewa stojącego przy drodze nie miał żadnego znaczenia, a zajmował kilka stron. Dlatego też nie sięgałam po obyczajówki.
Pani Sylwia Kubik zabrała mnie do innego świata, pokazała nową krainę. Ani jedna strona nie była dla mnie nudna. W przyjemny sposób zostały opisane ludzkie sprawy i...

• 2020
  • 2021