Elita zabójców

Okładka książki Elita zabójców
Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 11) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Jack Reacher (tom 11)
Bad luck and trouble
Albatros
2020-06-05
2008-01-01
Zbigniew Kościuk
kryminał spisek międzynarodowy terroryzm tajemnica

więcej Więcej

JEDNA Z LEPSZYCH Z SERII O REACHERZE

Ten tom to bez wątpienia jeden z lepszych całego cyklu. Akcja wciąga niesamowicie, jak zawsze jest to rozrywka na naprawdę bardzo wysokim poziomie. Książki nie da się pomylić z innymi z cyklu, jest wyjątkowo oryginalna, właściwie jest to książka o przyjaźni. Mówi się teraz często o tzw. wartościach rodzinnych, jako o czymś naj, naj, naj. U Lee Childa nic takiego nie ma,...

Kolejne przyjemne godziny z wciągającą akcją i super bohaterem tym razem w towarzystwie starych przyjaciół. W mojej ocenie to jeden z lepszych tomów tej serii. Polecam

Na półkach: , , , ,

"Elita zabójców" Lee Child to moje kolejne spotkanie i równie udane jak poprzednie.
W przypadku Jack'a Reacher'a oraz jego kompanów za nic w świecie nie jestem w stanie dotrzymać im kroku, jeśli chodzi o wysuwanie hipotez oraz logiczne myślenie. Co rusz ich inteligencja, spryt i odwaga zaskakiwały, ekscytowały i podsycały moją czytelniczą ciekawość. Podobnie jak ich...

Świetna ekipa

Do tej pory najlepsza część

Jack Reacher po raz kolejny wkracza do akcji . Tym razem rusza na pomoc byłym towarzyszom broni . Wraz z nim połowa jego dawnego zespołu dochodzeniowego . Bezwzględny mściciel o żelaznych zasadach . Każda seria literacka ma to do siebie , że po pewnym czasie kolejne części stają się schematyczne . Póki co nie dotyczy to przygód byłego żandarma. Lee Child utrzymuje wysoki...

To była naprawdę przyjemna lektura i choć dotychczas nie miałam do czynienia z prozą Lee Childa, to na "Elicie zabójców" na pewno nie poprzestanę;) Wartka akcja, znajomość tematu wykazana przez autora i lekkie zacięcie psychologiczne pozwalają zrelaksować się bez poczucia marnowania czasu (a przecież mogłam sprzątać:):):). Dobra sensacja na poranki lub wieczory.

Jest to pierwsza książka, którą czytałam tego autora. To, że jest to teoretycznie 11 tom przygód Jacka Reachera zupełnie mi nie przeszkadzało, a co więcej podeszłam do niej z otwartym umysłem, nie sugerując się porównując do poprzednich części. Z jednej strony książkę się fajnie czytało i akcja była przemyślana, ale z drugiej mam mieszane uczucia do niej.

Reacher – postać...

No cóż... kolejna powieść Lee Childa z szalejącym Jackiem Reacherem w roli głównej.

Tym razem były major żandarmerii armii USA przychodzi z pomocą swoim przyjaciołom z armii, którzy wpadli na trop planowanego zamachu terrorystycznego.

Jack Reacher jak to Jack Reacher - wpadł, rozwiązał zagadkę, pozabijał wrogów, przeleciał jakąś damę i znów powędrował w siną dal.

Jeśli...

1 919