Die Könige der Vorzeit

Okładka książki Die Könige der Vorzeit
Wim Gijsen Wydawnictwo: Wilhelm Heyne Verlag Cykl: Rissan (tom 2) Seria: Heyne Science Fiction & Fantasy fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Rissan (tom 2)
Heyne Science Fiction & Fantasy
De koningen van weleer (1981)
Wilhelm Heyne Verlag
1987-01-01
Data 1. wydania:
1987-01-01
niemiecki
Hildegard Höhr
powieść niderlandzka--II poł. 20 w. kolonizacja planet zaginione kontynenty zaginione cywilizacje
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę