Fragile Longing

angielski

więcej Więcej

255/2021

Na półkach: , , , , , , ,

Kochała go odkąd była dzieckiem. Wybory jej siostry spełniły jej marzenia o nim. Jednak czasem prawdą jest, że powinniśmy uważać o czym marzymy. Polecam.

Dałam 7 gwiazdek, tylko ze względu na całą serię, ale na tej książce się zawiodłam. Postaci nierówne, motywy postępowania nieprzekonujące, emocje między bohaterami conajmniej dziwne. I jeszcze ta nastoletnia Anna z terapeutycznymi mądrościami 🤦‍♀️
Sam zamysł tej historii jest ciekawy, można było wyciągnąć więcej z konfliktu uczuć, ale autorce chyba brakło wiedzy...

Bardzo się zawiodłam na historii Sofii i Danilo, ciągłe odniesienia i porównania do Serafiny były męczące.
Uwielbiam książki Cory, ale ta jest chyba jej najmniej udaną.

Jest w tym coś dobrego i nawet nie strata czasu ale bez żadnej akcji po prostu historia 2 ludzi .więc Mozę być ale dobrze się czyta .

Zdecydowanie słabsza pozycja jeżeli chodzi o książki Cory. W skrócie jest to obraz nędzy i rozpaczy po Remo i Serafinie. Zgadzam się z poprzednimi opiniami . Remo wypowiedział może jedno zdanie w tej książce i wzbudził we mnie więcej emocji niż Danillo przez całą książkę :) i nie chodzi tutaj o samą historię miłosną , ale o słabo wykreowane postacie. Nawet po lekturze nie...

Ciekawa książka, w tej części poznajemy losy Sofia i Danilo. Akcja rozgrywa się powoli, gdzie dokładnie poznajemy bohaterów i ich wzajemne relacje. łagodniejsza cześć od historii Remont i Sarafiny , mniej akcji mafijnych, ale ok

Ta książka składa się z dwóch świetnych momentów, które są jak wyspy - wystające poza całym oceanem ziewania i irytacji.
Można powiedzieć w super streszczeniu - pokazuje ona krajobraz PO REMO I SERAFINIE, najlepszej parze, jaką stworzyła Cora.
Zgodzę się z jedną z poprzednich opinii - Danilo USTEPUJE Remo właściwie we wszystkim. Jest jego bladym cieniem, bez własnej...

Remo Falcone pojawia się w tej książce osobiście tylko raz i mówi zaledwie dwa słowa i jest to o niebo ciekawsze niż cała ta książka razem wzięta - dosłownie.

Główni bohaterowie żyją swoją obsesją na punkcie Remo i Finy.

Sofia - gorsza, nie tak idealna, zawsze niewystarczająca, młodsza siostra Serafiny...ale to nie sprawi że poczujecie względem niej jakąś większą...

Uwielbiam pióro Cory Reilly, jest niesamowite i jak zacznę to nie potrafię przestać. Tym razem też tak było a co lepsze książka "Fragile Longing" skłoniła mnie do przeczytania kilku książek z poprzednich serii jeszcze raz. :-)
Cykl "Born in Blood Mafia Chronicles" a potem niesamowity cykl "Camorra Chronicles" przyzwyczaił mnie do czegoś mocnego. Ta pozycja jest...

• 2021
  • Mafia