Cora Reilly Wydawnictwo: Cora Reilly literatura obyczajowa, romans
angielski
Cora Reilly
literatura obyczajowa, romans
angielski

Uwielbiam pióro Cory Reilly, jest niesamowite i jak zacznę to nie potrafię przestać. Tym razem też tak było a co lepsze książka "Fragile Longing" skłoniła mnie do przeczytania kilku książek z poprzednich serii jeszcze raz. :-)
Cykl "Born in Blood Mafia Chronicles" a potem niesamowity cykl "Camorra Chronicles" przyzwyczaił mnie do czegoś mocnego. Ta pozycja jest...

Nie tego się spodziewałam. Autorka sama sobie podniosła poprzeczkę serią Cammora. Jednak, cokolwiek by to nie było książki Cory Reilly są warte zarwania nocy.

Kocham tą autorkę. Kocham wszystkie serie mafijne, które wydała bardziej lub mniej. Co do tej książki. Jest ona połączona z książką o Serafinie i Remo "Twisted pride". Wydaje mi się, że Frigle Longing można przeczytać bez znajomości "Twisted Pride", jednak najlelpiej czytać wszystkie książki tej autorki w kolejności, w której zostały napisane, ponieważ zawsze te historie i...

Na tle pozostałych książęk autorki ta wypada naprawdę słabo :/

• Przeczytane po angielsku
  • Nowe romanse