ROZWIŃ ZWIŃ

Droga Mężczyzn

Okładka książki Droga Mężczyzn
Jack Donovan Wydawnictwo: Czerwona Pigułka nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Way of Men
Czerwona Pigułka
2019-12-07
2019-12-07
Jack Donovan Droga Męzczyzn The Way of Men psychologia nauki społeczne filozofia psychologia ewolucyjna

więcej Więcej

Najlepsza pozycja dotycząca pojęcia i definicji męskości jaką było mi poznać. Lektura pozwala zrozumieć lepiej czym jest męskość, skąd wynikają poszczególne zachowania oraz dlaczego wielu potężnym organizacjom zależy, aby ją osłabić z każdej strony.

Pamiętajcie bracia, droga mężczyzn to droga gangu. Dbajcie o swoje męskie amoralne cnoty.
---
Jeden punkt niżej, ze względu...

Odejmuję gwiazdkę za korektę, szkoda bo nadaje się na prezent.

• Relacje
  • Męskość