Harlan Coben Wydawnictwo: Century kryminał, sensacja, thriller
angielski
Century
kryminał, sensacja, thriller
angielski

Książka dobra, ale bez rewelacji. Będąc wielbicielką twórczości Cobena, po jej przeczytaniu poczułam się okropnie zawiedziona. Za słabo zarysowanie postacie, fabuła dość płytka. Bardzo podobał mi się natomiast sam pomysł na fabułę i język, jakim operował autor.

Niestety, coś poszło nie tak. Postacie zbudowane po łebkach, historia jakby zawinięta na siłę, aby było tylko nieprzewidywalnie, a jedyna postać, która wzbudza jakiekolwiek zainteresowanie z mojej strony to Hester, ale to pewnie z sentymentu z innej książki. Wilde niby ciekawy, ale również niezbyt dobrze zbudowana postać, pozostawiono sporo miejsca na domysły i być może...

• 2020
  • 2020 angielskie