To, co zostawiła

Ellen Marie Wiseman Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece kryminał, sensacja, thriller
What she left behind
What she left behind
kryminał, sensacja, thriller
2020-08-26
Alicja Laskowska

Pomimo ze książka dotyka bardzo trudnych tematów czyta się ją szybko i lekko. Polecam gdyż historia jest poruszająca!

Świetna książka. Wywołała złość, wzruszenie i nostalgie. Cudownie, lekko sie czytała. Bardzo polecem.

Nie potrafię jednoznacznie ocenić tej książki. Z jednej strony historia Izzy, która bardziej przypomina powieść dla młodzieży z drugiej historia Clary, przerażająco tragiczna i piękna jednocześnie. Książkę niewątpliwie warto przeczytać, chociaż nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak "Dla jej dobra".

Z racji tego, iż mam dwójkę dzieci, a jedynym bezpiecznym miejscem do którego te małe Gargamele nie przybiegają jest łazienka - czytam w wannie.
Przy tej książce nie wiesz kiedy mija godzina za godziną. O tym ile czasu upłynęło orientujesz się kiedy musisz dolewać sobie wrzątku. Elektryzująca, działa jak magnes - nie sposób się oderwać. ‚Jeszcze jeden rozdział i idę spac’...

Nie jest to łatwa książka, ale bardzo emocjonująca. Po jej przeczytaniu nie mogłam długo zasnąć... mimo wszystko polecam

Dwie historie jedna we współczesności i druga w czasach gdy oczywistym było wysyłanie krnąbrnych dziewcząt do domów dla obłąkanych. Do połowy historie przedstawione w książce nieco mnie nudziły i musiałam odkładać ją na później, jednak po dotarciu do pewnego momentu historia przyśpiesza porywając czytelnika. Aż nie można było się oderwać. Opowieści wprost ze środka domu dla...

Bardzo mocna historia. W połowie książki żałowalam że ją czytam a w dodatku w środku nocy. Jednak ciekawość jak historie kobiet się zakończą nie pozwoliły przerwać czytania. Emocjonująca, wzruszająca historia. Trochę faktów jak byli traktowali pacjenci w ośrodkach dla obłąkanych. I to jest najbardziej przerażające.

Książka poruszyła we mnie tyle emocji. Chyba żadna inna do tej pory aż tak mną nie wstrząsnęła. Polecam z całego serca!

Cudowna książka

1908

Książka i historia, wciągają do reszty, Dwie młode dziewczyny, dwie historie, które dzieli tyle czasu! Izzy, znajduje listy i dokumenty jednej z pacjentek zakładu psychiatrycznego. Poznaje losy Clary, dziewczyny, która praktycznie przez lata była tam więziona. Historia Clary, dla nastolatki jest odskocznią od jej własnych dramatycznych wspomnień i przeszłości, która rzuca...

Dyskusje

2 141