Bezwstydny klient

Okładka książki Bezwstydny klient Whitney G.
Okładka książki Bezwstydny klient
Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Intensywne doznania (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Intensywne doznania (tom 3)
Cocky Client
Wydawnictwo Kobiece
2020-08-12
2020-08-12
2017-07-13

Trzeci i ostatni tom intensywnych doznań. Jak dwa pozostałe, również i ta książka jest fabuły szef- pracownica. Tutaj akcja rozgrywa się także w nowojorskim klimacie. Właściciel firmy traci w oczach ludzi za swoje rozwiązłe życie prywatne, więc zatrudnia niewielką firmę PR-u, aby zmieniła jego postać i postawiła go w lepszym świetle. Kobieta nie poddaje się jego wymaganiom odnośnie współpracy. Oboje ciągnie do siebie, co wyjdzie z tego? Przeczytaj i się przekonaj.

Cała seria jest lekka w czytaniu. Oprócz wątku pikanterii pojawią się nuta miłości i humoru. Czytanie ich było dla mnie samą przyjemnością❤

Historia Penelope i Ryana mówiąc szczerze,trochę mnie wynudziła. Schemat opowieści ten sam, no niczego innego się nie spodziewałam, po przeczytaniu dwóch poprzednich książek. Dla Mnie jednak, to już przesyt. Być może dlatego, że czytałam te historie, jedna po drugiej.

Co to to lepsza historia. Jak na razie to moj ulubiony tom. Charakterna i pyskata bohaterka skradła moje serce. Nie da sobie w kasze dmuchać i umie postawić na swoim.

Tę oraz inne recenzje http://swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com

"Istnieje cienka granica pomiędzy uzyskaniem tego, czego potrzebuję, a pilnowaniem, bym za zamkniętymi drzwiami “robił postępy”."

Whitney G. ponownie zabiera nas do świata rodem z Wall Street. Tym razem jednak za historię posłużył jej samiec Alfa i harda kobieta. Co z tego co wyniknie?

Penelope to specjalistka od PR, która prowadzi małą firmę na Manhattanie. Niestety po burzliwym rozstaniu z byłym nie wiedzie się jej najlepiej. Były facet podkrada jej klientów i robi wszystko by się poddała. Na ratunek przychodzi jej nowy klient, z którym nikt nie chce współpracować. Gdy tylko próbuje się czegoś o nim dowiedzieć od poprzednich firm PR, to nabierają wody w usta lub rozłączają się po wymienieniu nazwy jego firmy. Ryan Dalton jest nieznośnym, prezesem wielkiej korporacji. Każdy dzień spędzał by w firmie, a poza nią imprezował do białego rana, najlepiej w towarzystwie seksownych kobiet. Czy Penelope uda ujarzmić się charakter Ryan'a? Czy Ryan spokornieje? Tego dowiecie się czytając opowiadanie Whitney G.

Opowiadanie jak każde inne. Ciekawe, aczkolwiek chyba najsłabsze jakie dotąd czytałam. Owszem mamy dwa silne charaktery, ale mam wrażenie że Whitney G nie do końca tak chciała opisać losy Penelope i Ryan'a. Jest sporo zabawnych momentów, ale jednak coś mi tam nie grało. Zwłaszcza końcówka wydaje się bardzo naciągana i jakaś taka nijaka.

Czy polecam? To zależy. Dobry zapychacz czasu, idealny na podróż jeśli jedziecie do pracy zbiorkomem na dłuższy dystans. Mnie zajęło przeczytanie tej historii całą drogę do pracy, czyli 47 minut.

Tę oraz inne recenzje http://swiat-ksiazkowych-recenzji.blogspot.com

Penelope to...

Szybka, lekka, przyjemna, bez przesadnej fabuły. Jak ma się wolne 1,5 godziny to polecam. Jeśli szukamy czegoś bardziej wyrafinowanego to nie jest to tego typu książka.

Niezła. Taka książeczka na luźne popołudnie, oderwanie się od rzeczywistości i być może nakręcenie na igraszki (bo wyobraźnia pracuję) ;)
Poprzednich części nie czytałam.

Poprzednich części nie czytałam.

Na półkach: , , , , , ,

Jest to ostatnia część serii "Intensywne doznania". Dwie poprzednie historie utrzymane były na podobnym poziomie, mnie jednak właśnie "Bezwstydny klient" podobał się najbardziej. Choć nie znajdziemy tu rozwiniętej fabuły i natłoku akcji, wciągającej bez reszty historii czy bohaterów tak żywych, jakby stali tuż obok nas, to z serią tą można naprawdę miło spędzić popołudnie.

Postać głównej bohaterki Penelope ogromnie przypadła mi do gustu. Choć niewiadomo o niej zbyt wiele, polubiłam ją, bo nie jest kolejną naiwną i niewinną dziewczyną z typowego romansu. Ryan za to ma skomplikowany charakter i nieco wybujałe ego, jest również bardzo trudnym przypadkiem dla specjalistów ds. PR. Wszyscy uciekają od niego po zaledwie kilku tygodniach współpracy, dopiero Penelope jest w stanie dobrze zająć się jego wizerunkiem. Dziewczyna prowadzi własną malutką firmę. Autorka porusza wątek podkradania klientów przez innych w branży i pokazuje, z czym musi mierzyć się Penelope na codzień.

Za sprawą zabójczo przystojnego i nieco władczego Ryana, a także Penelope - obiektu jego fascynacji, książka obfituje w ogrom pożądania. Seksowna bielizna, obcisła sukienka i prywatny gabinet w tym przypadku stanowią przepis idealny na gorący i zakazany romans biurowy. Dla niektórych książka może być ucieleśnieniem skrytych fantazji erotycznych.

Nie ma sensu doszukiwać się tutaj czegoś głębszego. To po prostu lekka książka ze sporą dawką pikanterii.

Lekka książka na wyciszenie się. Ale rewelacji nie ma

Lekka książka na wyciszenie się. Ale rewelacji nie ma

Tak samo jak poprzednie, książka jest napisana w lekkim stylu. Była fajna, ale zdecydowanie,, Grzeszny doktor" bardziej mi się podobał. Mimo to polecam!

Bardzo lubię książki tej autorki. Ta seria to książki, które są lekkie miłe i przyjemne, naładowane dużą dawką pożądania i dobrym zakończeniem. Bo kto z nas czasem nie potrzebuje właśnie takiej historii 🙂 Polecam!

• Romans

Whitney G. Bezwstydny klient Zobacz więcej