Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 23.57 zł

Bezwstydny klient

Whitney G. Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Intensywne doznania (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Cocky Client
Data 1. wydania:
2017-07-13
Wydawnictwo Kobiece
Cocky Client
Intensywne doznania (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2020-08-12

Trzeci tom serii „Intensywnych doznań” Whitney G. dotyczy pewnego bezwstydnego klienta, który nie może zagrzać długo miejsca z jednymi PR-owcami. Ma wygórowane mniemanie, które nie jest do zrealizowania.

Penelope to zaradna kobieta, która konkuruje ze swoim byłym na stopie zawodowej i prywatnej. Jej firma jest mała i ledwo wiążą koniec z końcem. Dostaje zawodową...

Niemalże kopia książki o szefie. On bogaty do zrzucania, rzuca milionami na prawo i lewo, jak drobnymi. Ona zmagająca się z problemami (klienci odchodzą). Nie rozumiem, czemu w obu książkach facet jest seksoholikiem, ktorego trzeba strofować jakimiś umowami. O co w tym chodzi?
Zabrakło mi konfrontacji z byłym, gdy okazało się, że jej firma sobie świetnie radzi.
Ogólnie...

Ostatnim opowiadaniem jest "Bezwstydny klient "
Penelope po rozstaniu z facetem zakłada własną agencję PR.Na rynku pracy nie wiedzie jej się najlepiej, lecz gdy pozyskuje nowe zlecenie zamierza to uczcić .Świętując w klubie poznaje mężczyznę ,z którym spędza noc.Jakie jest jej zdziwienie gdy klientem okazuje się potentat nieruchomości, playboy i facet z klubu.
Spójne...

Lekka, szybko się czyta, dobra do oderwania się na chwilę.

Broszurka

Dla zabicia czasu lekka i szybko się czyta

Bohaterowie: 7/10
Akcja: 7/10
Sposób pisania autorki: 7/10
Okładka: 7/10
Kreatywność: 7/10

Penelope Lauren prowadzi od kilku lat małą firmę zajmującą się PR-em. Jest dobra w tym, co robi i pewna siebie. Jej klienci często odchodzą, podbierani przez byłego partnera, zarówno biznesowego jak i życiowego, z którym niedawno się rozstała. Poznajemy ją akurat, gdy straciła dwa ważne kontrakty. Los zdaje się do niej szeroko uśmiechnąć, gdy do jej firmy dzwoni tajemniczy...

Trzecia część Intensywnych doznań, czyli "Bezwstydny klient" od Whitney G., była dla mnie najbardziej intensywna.
Tym razem historia o kliencie, który zupełnie odmienia świat jednej kobiety. Tradycyjnie, jak w innych utworach Autorki, możemy odnaleźć wpleciony dobry humor, uczucia dominują i nieraz można przyłapać samego/samą siebie na rumieńcach na twarzy.
Szybka i...

Penelope to specjalista od PR-u która całkiem niedawno rozstała się z facetem, który ją zdradzał. Dodatkowo stanowi on konkurencje dla jej firmy i przez niego straciła kilka bardzo ważnych kontraktów. Los zdaje się do niej uśmiechać gdy pojawia się nowe zlecenie od tajemniczego klienta gotowego zapłacić jej z góry naprawdę duże pieniądze . Penelope wie, że musi...

1 381
  • 2020
  • 2020
  • 2021
  • Legimi
  • E-book
  • Przeczytane w 2020
  • Ebook

Dodaj cytat z książki Bezwstydny klient