EtnoCuda. Elementarz folkloru polsko-słowackiego pogranicza

Jolanta BiernatMałgorzata Kiereś Wydawnictwo: Wydawca Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej literatura dziecięca
EtnoCuda. Elementarz folkloru polsko-słowackiego pogranicza / EtnoDivy. Šlabikár folklóru poľsko-slovenského pohraničia
Agata Jędrzejczyk
Wydawca Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej
elementarz folklor polsko-słowackiego pogranicze kultura ludowa tradycje rok obrzędowy etnografia dziedzictwo kulturowe
literatura dziecięca
Agata Jędrzejczyk
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę