Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Erna Nieplanowana przygoda

Rafał Bulski Wydawnictwo: Grey-Deer literatura dziecięca
Grey-Deer
literatura dzicięca literatura młodzieżowa przygodowa akcja humor tajemnica sekret fantasy
literatura dziecięca
2020-05-22

Rafał Bulski stworzył wspaniałą historię, w której pojawiają się niespotykane nigdzie indziej istoty, wyjątkowa księga, wymyślne urządzenia, wielkie zamki, groźny zakon i przepiękna, bardzo wyjątkowa wyspa. Autor garściami czerpie ze znanych motywów fantastycznych, ale robi to w sposób ciekawy i wyważony bardzo skutecznie wciągając nas w historię. To wszystko sprawiło, że...

Na półkach: , , , ,

Wielu z nas tęskni za przygodami – nie byle jakimi, ale takimi powodującymi wzrost adrenaliny, uczucie niecierpliwego oczekiwania na to, co nieoczekiwane i wcale nie takie oczywiste jakby się mogło wydawać. Niestety życie to nie film, chociaż ono samo może być traktowane jako przygodę. Na całe szczęście pozostają jeszcze książki, które od pierwszej do ostatniej strony...

Panie Rafale nie wstyd panu? 6 dziesiątek z fake kont, w dwóch nawet nie raczył Pan zmienić swojego imienia. Szkoda gadać, później ludzie sie dziwią, że nikt nie chce czytać debiutów.

Dziękuję Autorowi za wspaniałą, ciekawą i wzruszającą podróż do świata fantazji, magii i beztroskich czasów dzieciństwa.

"Erna" to nie tylko nieplanowana, lecz przede wszystkim niezapomniana przygoda.

Gorąco polecam książkę i czekam na jej kontynuację. A motyw z kopertą i pomysł na otwarcie akcji - majstersztyk.

Serdecznie gratuluję Panu Rafałowi Bulskiemu i czekam na...

Wiarygodni bohaterowie i oryginalne pomysły autora trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej strony sprawiły, że czytanie o przygodach braci Burner, było dla mnie czystą przyjemnością.

Ta historia po prostu wciąga - Już czekam na kolejną część!

Świetna książka dla młodszych jak i tych starszych. Niesamowicie pobudza wyobraźnie przenosząc w świat fantastycznej Erny, tak że aż nie chce się przerywać...

Książka Erna nieplanowana przygoda jest nie tylko dla dzieci młodzieży. Sama z wielką przyjemnością ją przeczytałam. Polecam serdecznie

Książkę czyta się jednym tchem, "wciąga" w ten niezwykły świat od pierwszego zdania. Im dalej tym ciekawiej.
Gorąco polecam!!!!!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Polecam!

• Chcę przeczytać z Natankiem