Erna Nieplanowana przygoda

Rafał Bulski Wydawnictwo: Grey-Deer literatura dziecięca
Grey-Deer
literatura dzicięca literatura młodzieżowa przygodowa akcja humor tajemnica sekret fantasy
literatura dziecięca
2020-05-22

Wiarygodni bohaterowie i oryginalne pomysły autora trzymające w napięciu od pierwszej do ostatniej strony sprawiły, że czytanie o przygodach braci Burner, było dla mnie czystą przyjemnością.

Ta historia po prostu wciąga - Już czekam na kolejną część!

Świetna książka dla młodszych jak i tych starszych. Niesamowicie pobudza wyobraźnie przenosząc w świat fantastycznej Erny, tak że aż nie chce się przerywać...

Książka Erna nieplanowana przygoda jest nie tylko dla dzieci młodzieży. Sama z wielką przyjemnością ją przeczytałam. Polecam serdecznie

Książkę czyta się jednym tchem, "wciąga" w ten niezwykły świat od pierwszego zdania. Im dalej tym ciekawiej.
Gorąco polecam!!!!!

Polecam!