Dzikopad

Krzysztof DoskoczMarek Doskocz Wydawnictwo: www.inlabi.com interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
www.inlabi.com
Labirynt Zagadki Łamigłówki Gry Kodowanie
interaktywne, obrazkowe, edukacyjne
Labirynt Zagadki Łamigłówki Gry Kodowanie
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki SKETCHNOTING czyli jak zdobyć umiejętność notowania w uniwersalnym języku graficznym SKETCHNOTE Marek Doskocz, Doskocz Joanna
9,0
SKETCHNOTING c... Marek Doskocz, Dosk...

Ciekawa książka stanowiąca zbiór 50 wyzwań, oprócz 1 gry która zawiera trzy strony każde wyzwanie jest utrzymane w kompletnie innym charakterze. Rozwija umysł i jest interdyscyplinarna mimo, że skierowana jest do dzieci. Jest ciekawą alternatywą do oklepanych zagadek innych wydawców.

Dodaj cytat z książki Dzikopad