Kup teraz - 9 ofert w cenie od 5.73 zł do 7.63 zł

Przygody Fenka. Wydarzenia. Dzień Babci i Dziadka

praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Edukacyjne Sobik Seria: Przygody Fenka literatura dziecięca
Wydawnictwo Edukacyjne Sobik
Fenek wydarzenia dla dzieci święto babcia dziadek prezent
literatura dziecięca
Przygody Fenka
Fenek wydarzenia dla dzieci święto babcia dziadek prezent

Szczerze zazdroszczę Fenkowi dziadków, bo moich albo nie poznałam, albo... eh szkoda nawet ich wspominać. Świetnie, że powstają książeczki, które pokazują dziecko, jak wiele radości może sprawić innym pamiętając o ich świętach. Polecam.

• Dziecionkowe
  • 4 lata