Rosa Parks

Okładka książki Rosa Parks
Marta AnteloLisbeth Kaiser Wydawnictwo: Frances Lincoln Publishers Seria: Little People, BIG DREAMS literatura dziecięca
32 str. 32 min.
2017-09-07
32 min.
angielski

więcej Więcej

Historia Rosy Parks nie jest lekka, to dramatyczny rozdział Stanów Zjednoczonych, które dopuściły się wielkiej niesprawiedliwości i zniszczyły życie wielu, wielu ludziom. Należy o tym pamiętać, bo wbrew pozorom, człowiek się wcale nie zmienił. Tylko pamięć może ocalić nas przed popełnieniem kolejnych, krwawych błędów.
Ładnie zilustrowana książeczka, którą mogę polecić.
ps...

• Dzieciakowo