Mistyczne Tatry

Wydawnictwo Księży Sercanów DEHON
2004-01-01
2004-01-01
Tatry
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

więcej Więcej

Idąc za definicjami słownikowymi, można wskazać dwie zasadnicze interpretacje przymiotnika: "mistyczny." Jedno odnosi się do religijności opartej na mistycyzmie, a drugi do doznania, czy też nastroju tajemniczości. Oczywiście, jest to wielkie uproszczenie, ale można chyba wskazać, że istotą mistycyzmu jest pewne niedookreślone pozazmysłowe poznanie duchowe, które może...

• 2020
  • Album